حوادث

آتش سوزی مهیب در یک ساختمان مسکونی

طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه مسکونی در خیابان رجایی درجریان یک آتش سوزی مهیب به خاکستر تبدیل شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی تماس های مردم با سامانه 125 و اعلام بروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله در ساعت 11:22 دقیقه امروز آتش نشانان ایستگاه های 83 و 90 را به محل حادثه در خیابان 18 متری تختی، كوچه 33 رهسپاركرد.
عزیز غلامی نسب افسر آماده منطقه 7 آتش نشانی تهران که همراه با نیروها در لحظات اولیه در محل حاضر شده بود دراین خصوص اظهار داشت: آتش نشانان پس از ایمن سازی اولیه با بستن دستگاه های تنفسی به سرعت وارد عمل شده و با بکارگیری چند رشته لوله آب پر فشار آتش نشانی به مقابله با آتش سوزی پرداخته و در زمانی کوتاه شعله های آتش را خاموش و از سرایت آن به طبقه اول ونیز ساختمان های مجاور جلوگیری کردند.
وی افزود: همزمان گروهی دیگر از آتش نشانان برای یافتن افراد گرفتار در میان دود و آتش به جستجودر داخل ساختمان پرداختند كه خوشبختانه هیچ فردی پیدا نشد.
غلامی نسب در ادامه گفت: شدت آتش سوزی به حدی بود که با گسترش آن در همان لحظات اولیه تقریبا تمامی واحد مسکونی طبقه دوم در آتش سوخت و خسارات زیادی برجای گذاشت.
این افسر آماده آتش نشانی با اشاره به این که در این حادثه به هیچ یک از ساکنان منزل آسیب جانی نرسید، در مورد علت این آتش سوزی ابراز داشت: باخاموش شدن آتش سوزی کارشناسان آتش نشانی تحقیقات خود را برای یافتن علت و چگونگی بروز این آتش سوزی شروع کردند که این بررسی در خصوص میزان خسارات وارده و نیز دلیل وقوع آن هم چنان ادامه دارد.

منبع : www.125.ir

شرکت مهندسی کاربرد علوم و فنون

شرکت مهندسی کاربرد علوم و فنون فعالیت رسمی خود را از سال 1380 آغاز نمود  و درمدت زمان بسیار کوتاهی بواسطه متخصصین کار آمد و مدیریت قوی با بیش از 30 سال سابقه موفق گردید خود را به عنوان پیشرو در صنایع اعلام و اطفاء حریق ، دوربین مداربسته معرفی نماید.

عضویت در خبر نامه

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین لیست محصولات و اخبار مطلع شوید

با ما در تماس باشيد

اين محصول تنها يکي از محصولات ما است براي اطلاع از ساير محصولات به ما بپيونديد

بالا